Kontaktní informace
 


Jiří Košařík


Dílny:
Plešovec 80
u Kroměříže


602 757 813

 

 

WebDispečink

Prezentace OnLine sledování zde ke stažení

stáhnout

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Měření spotřeby


Zabýváme se měřením spotřeby u osobních, dodávkových, nákladních, zemědělských, stavebních... vozidel a strojů, lodí, lokomotiv, stabilních motorů, jeřábů atd.
Formy měření jsou tři elektronická, objemová a plováková.

Plovákové měření jde rozdělit ještě na dvě:

- vlastní plovák vozidla

- externí plovák při nedostatečné přestnosti vlastního plováku

                   

Elektronický průtokoměr a záznamník typu EDMeco
Popis elektronického  průtokoměru
Popis elektronického  průtokoměru
 

 

Elektronický průtokoměr a záznamník typu EDMeco

V případě motorových vozidel (osobní vozidla, dodávkové vozidla, nákladní vozidla, autobusy) s elektronicky řízenými vstřikovacími systémy, kde se jako palivo používá benzín, nebo motorová nafta, na měření skutečné spotřeby paliva je možné použit novou, nepřímou metodu měření elektronickým průtokoměrem typu EDMeco. Je to v podstatě elektronický adaptér, který v motorovém vozidle zpracovává všechny informace reprezentující vstřik paliva a přepočítává jejich na skutečnou spotřebu. Jde o otevřený systém, na který je možné připojit i nástavbové moduly, tzv. záznamníky a který je přesně nastavitelný na příslušné motorové vozidlo, tj. kalibrovatelný.

EDMeco je navrhnuto ke spolupráci s jinými zařízeními např. elektronický display, online sledování, elektronická kniha jízd apod.
 

 

 

Popis elektronického  průtokoměru

Průtokoměr typu VZO 4e, VZO 8e a 1404.01 je objemové měřidlo, které je možné použít k měření skutečné spotřeby nafty používané v dodávkových vozidlech, nákladních vozidlech, autobusech, stacionárních agregátech, stavebních a hospodářských mechanizmech do maximálního průtoku 200l/h.


 


 

Popis mechanického průtokoměru

Průtokoměr typu VZO 4 a VZO 8 je objemové měřidlo, které je možné použít k měření skutečné spotřeby nafty používané v dodávkových vozidlech, nákladních vozidlech, autobusech, stacionárních agregátech, stavebních a hospodářských mechanizmech do maximálního průtoku 200l/h.